Supporters

Wednesday, 30 September 2015

16 ZULHIJJAH 1436H


Kantin sekolah...

Tuesday, 29 September 2015

15 ZULHIJJAH 1436H


Damia menang tempat pertama pertandingan mewarna sempena minggu kelas khas kat sekolah. Abang-abang dan Kakak-kakak kat kelas khas ni semua jadi kawan Damia...

Sunday, 27 September 2015

Thursday, 24 September 2015

10 ZULHIJJAH 1436H


Jom solat sunat Aidil Adha...


Ibadah korban...

# Selamat Hari Raya Aidil Adha 1436H

Wednesday, 23 September 2015

9 ZULHIJJAH 1436H


Kawan-kawan dah balik kampung ke? Jangan tinggal si bulus sorang sorang tau...

Tuesday, 22 September 2015

Thursday, 17 September 2015

3 ZULHIJJAH 1436H


Main pondok-pondok dengan Chika. Kau tu jantan Chika, dok luar sudah...

# Baru tau Chika ni jantan

Wednesday, 16 September 2015

Tuesday, 15 September 2015

1 ZULHIJJAH 1436H


Siap-siap nak ke sekolah, sekolah cuti. Haha...

# Salam 1 Zulhijjah

Monday, 14 September 2015

30 ZULKAEDAH 1436H


Sebenarnya, nak tunjuk jerebu yang semakin teruk hari ni. Tapi tak nampak la pulak. Mask ada dalam beg. Malu nak pakai...

Sunday, 13 September 2015

Saturday, 12 September 2015

Friday, 11 September 2015

27 ZULKAEDAH 1436H


Hari ni Danial dengan Kakak Hannah tido rumah Damia. Boleh overnight malam ni...

# Happy birthday Tok Wan

Thursday, 10 September 2015

Wednesday, 9 September 2015

25 ZULKAEDAH 1436H


Program Kecemerlangan Pendidikan Prasekolah Daerah Hulu Langat 2015





Saguhati ja Walid. Tapi, cikgu kata, semua dapat nombor satu...

Tuesday, 8 September 2015

24 ZULKAEDAH 1436H


Teman budak demam main kat playground jap...

# Selamat berjaya buat semua calon-calon UPSR 2015
# Kakak Hannah, Kakak Aisyah@ Jia Jia & Abg Amirul, score A bagi banyak tau.

Monday, 7 September 2015

Saturday, 5 September 2015

21 ZULKAEDAH 1436H


Hari ni tido rumah Danial. Aunty Ina masak macam best ja. Jom makan dulu...

Wednesday, 2 September 2015

18 ZULKAEDAH 1436H


Kawan-kawan, mai serbu cepat kiosk depan maybank perbadanan putrajaya. Kek Umi @redvelvetcakesandcookies dah ada kat sini. Yummmyy...

Tuesday, 1 September 2015