Supporters

Sunday, 31 January 2016

21 RABIUL AKHIR 1437H


Mai nak tolong pakaikan baju...

Friday, 29 January 2016

19 RABIUL AKHIR 1437H



Kena siapkan homework cepat-cepat. Sabtu dan Ahad nak jalan-jalan dengan Umi...

# Salam Jumaat

Thursday, 28 January 2016

18 RABIUL AKHIR 1437H


Hari ni menangis tak mau pi sekolah kebangsaan. Takut dekat Ustazah yang ajar subject Jawi. Tapi Walid dah call Ustazah dan Ustazah dah pujuk Damia kat sekolah. Settle masaalah. Balik sekolah dapat upah ayam goreng...

# Kipidap
# Dongibab
# yukenduit

Wednesday, 27 January 2016

Sunday, 24 January 2016

14 RABIUL AKHIR 1437H


Berkampung di Hospital Raja Permaisuri Bainun Ipoh. Semoga Kakak Farhana sedar daripada koma dan sihat seperti sedia kala...

# Pray 4 Kakak Farhana

Saturday, 23 January 2016

13 RABIUL AKHIR 1437H


On the way Ipoh. Ziarah Kakak Farhana accident...

# Pray 4 Kakak Farhana

Friday, 22 January 2016

Thursday, 21 January 2016

11 RABIUL AKHIR 1437H


Macam ni la time balik sekolah. Gembira, ceria...

# Happy birthday Umi Shah

Wednesday, 20 January 2016

10 RABIUL AKHIR 1437H


Thank you Umi sebab belanja Walid dengan Damia...

# Happy birthday Walid

Tuesday, 19 January 2016

9 RABIUL AKHIR 1437H


Hari ni dah start bawa buku ikut jadual. Berat sangat la beg ni Umi...

Monday, 18 January 2016

8 RABIUL AKHIR 1437H


Hari ni dah tukar kelas permanent untuk sekolah kebangsaan. Dapat 1 Dahlia. Ok la tu...

# Happy birthday Ilhan

Saturday, 16 January 2016

6 RABIUL AKHIR 1437H


Happy birthday to meeee. Dah 7 tahun pun masih macam baby lagi...


# Post ni tepat pukul 12 malam tu.
Bersungguh betul Walid ni. Tq Walid & Umi...

Friday, 15 January 2016

5 RABIUL AKHIR 1437H


Sekarang, Fenomena El Nino sedang melanda Malaysia. Kena minum banyak air supaya kekal bertenaga setiap hari. Panas sangat...


# Salam Jumaat

Wednesday, 13 January 2016

Tuesday, 12 January 2016

Monday, 11 January 2016

Sunday, 10 January 2016

29 RABIUL AWAL 1437H


Good meowning cafe...


Qaliff dah 4 tahun...


Tq Aunty Ani. Best la congkak ni...



Saturday, 9 January 2016

Friday, 8 January 2016

Thursday, 7 January 2016

26 RABIUL AWAL 1437H


Kashika or Jessica? Damia lupa la pulak nama kawan Damia yang ni...

Tuesday, 5 January 2016

24 RABIUL AWAL 1437H


Bawa bekal ke sekolah. Kebersihan terjamin dan tak perlu berebut-rebut ketika membeli. Selesai masalah...

Monday, 4 January 2016

23 RABIUL AWAL 1437H






























# Sessi  pagi persekolahan SRA 2016





















video



video








# Sessi petang persekolahan Sekolah Kebangsaan 2016






Saturday, 2 January 2016

21 RABIUL AWAL 1437H


Yeayyy, sekolah dah nak buka. Damia dah darjah satu tau...


Name tag dah dapat, school batch dah ada, buku teks pun complete...

# 1 Mawar & 1 At-Tabrani